To my, Delfinki! Nasze ważne wydarzenia Informacje dla Rodziców Miesięczne zamierzenia Delfinkowe Urodzinki Międzynarodowy Projekt Edukacyjny " Piękna Nasza Polska Cała" Ogólnopolski Program Krainy Muzyki pt. Muzyka to Matematyka Piosenki i wierszyki religia- zdalne zajęcia J. Angielski- zajęcia zdalne Zajęcia zdalne

DELFINKI

religia- zdalne zajęcia

29.03.2021 (poniedziałek)

Zaproście rodziców do wspólnego oglądania filmu o męce Pana Jezusa. Sprawdźcie gdzie w waszym domu wisi krzyż. Następnie poproście kogośstarszego np. mamę, tatę, babcię aby razem z wami uklękli i starannie wykonajcie znak krzyża.

W niedzielny poranek zapraszam was do zobaczenia filmu o zmartwychwstaniu Pana Jezusa i do radosnego śpiewu. Pozdrawiam i życzę radosnego świętowania z Rodziną.